Joga przybyła do nas ze Wschodu i na stałe zagościła w sercach wielu osób, które chcą poprawić sprawność, giętkość i ogólną wydolność organizmu.

Czytaj więcej

Ta wschodnia sztuka przez ludy indyjskie z ich perspektywy kulturowej postrzegana jest jako filozofia — zdaniem wyznawców hinduizmu ulepsza jakość związków między ciałem a duchem dzięki elementom ascezy, treningu fizycznego i medytacji. W naszej kulturze element filozoficzny ustąpił miejsce typowo fizycznym aspektom jogi — stąd wyodrębniona została popularna forma tej aktywności zwana hathajogą, która skupia się na prawidłowym oddechu i ćwiczeniach. Jeżeli interesuje Cię joga wyjazdy w celach rekreacyjnych z tą dziedziną aktywności fizycznej w roli głównej mogą stanowić dla Ciebie doskonałą propozycję. Niezależnie od tego, ile masz lat oraz ile ważysz, możesz ćwiczyć jogę bez uszczerbku na zdrowiu.

Joga dla początkujących i nie tylko

Warsztaty jogi wyjazdowe pozwolą Ci praktykować tę aktywność w gronie innych ludzi, nierzadko także w pięknych okolicznościach przyrody. Takie wyjazdy dają również okazję do uprawiania jogi pod okiem doświadczonych specjalistów, którzy podpowiedzą Ci, jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia i pozycje, a także skorygują, jeżeli popełnisz jakiś błąd. Ponadto będziesz mógł dobrać poziom trudności wykonywanych ćwiczeń do ogólnego stanu swojego organizmu, abyś sobie nie zaszkodził! Pamiętaj, że postępy przyjdą z czasem, w miarę regularnego ćwiczenia.

Joga — korzyści

Na warsztatach jogi dzięki współpracy z naszymi instruktorami możesz między innymi:

- poprawić jakość oddechu — ten aspekt jogi jest niezwykle istotny, ponieważ pomaga w ogólnym uspokojeniu i wyciszeniu organizmu;

- zadbać o kręgosłup — dzięki regularnym ćwiczeniom staje się on elastyczny i zmniejszają się związane z nim dolegliwości bólowe;

- polepszyć pracę gruczołów i dzięki temu oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn;

- zrelaksować się;

- poznać potrzeby swojego ciała — zarówno swoje ograniczenia, jak i drzemiące wewnątrz możliwości fizyczne;

- przygotować ciało do intensywnego wysiłku.

Oferta warsztatów jogi wyjazdowych zawiera przejazd, noclegi, a nierzadko również wyżywienie, które pozwoli Ci czuć się lekko, byś mógł swobodnie wykonywać proponowane ćwiczenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a jeżeli masz jakiekolwiek pytania — chętnie na nie odpowiemy i udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji dotyczących naszych warsztatów, byś mógł uzyskać z takiego wyjazdu jak najwięcej korzyści. Serdecznie zapraszamy!

March 4, 2018

Autor:

Bali Spirit Festival

Are you ready for what you will experience there?

Warsztaty wyjazdowe z jogą