wasze wrażenia

„Długo szukaliśmy miejsca, w którym spotkania z jogą byłyby balansem między potrzebami ciała i ducha. Poczuliśmy to wyważenie u Mai, dlatego już po pierwszym spotkaniu postanowiliśmy regularnie wracać. Ostatnio przez dłuższą chwilę nas nie było w Warszawie, Maja przygotowała nam więc zestaw ćwiczeń domowych, dzięki czemu mieliśmy cały czas kontakt z praktyką. Dni, kiedy praktykujemy razem, czyli wtorki i piątki, to zawsze bardzo miłe dni spotkań z ludźmi, z którymi dzielimy pasję do jogi. To też czas z samym sobą – dzięki praktyce czujemy, gdzie jesteśmy i jaki jest nasz stan. Polecamy serdecznie!

Michał Piasecki | 28.06.2018

„Joga z Mają to jedyny w swoim rodzaju rytuał, na którym pomimo zajęć grupowych zawsze czuję się potraktowana indywidualnie. Pomimo tego, że ćwiczę dopiero od 3 miesięcy, czuję ogromną różnicę w ciele, jestem bardziej świadoma procesów, które w nim zachodzą. Przygotowując się do porodu naturalnego praktykuję codziennie samodzielnie i raz w tygodniu z trenerką. Ten jeden dzień to dla mojego ciała wielkie święto. Dzięki umiejętnemu pokierowaniu i nieprzypadkowej kolejności asan mam możliwość pogłębiania pozycji i ulepszania techniki. Polecam każdemu, kto chciałby zredukować stres, świadomie reagować na codzienne wyzwania lub po prostu bardziej cieszyć się życiem.”

Wiola Chróścik | 26.06.2018

„Joga u Mai to kompletne podejście do tematu. Znajdziesz tam dobry zestaw ćwiczeń dopasowany do nastroju uczestników, jak również chwilę na refleksję i medytację. Gorąco polecam tę instruktorkę.”

Izabella Bochenko | 25.06.2018

 

„Yin joga u Mai uświadomiła mi, jak stres i nadmierne przejmowanie się, niszczy dobre samopoczucie i zdrowie. Chora od stresu przecież nic nie zrobię. Czuję wyraźnie, jak zbyt duże napięcie, które często sama produkuje w myślach, ujemnie wpływa na moje ciało i psyche, jak cierpi brzuch i stopy. I myślę o tym stresowaniu się: „Nie warto”. Oczywiście takie podejście wymaga odwagi, puszczania kontroli, ale to akurat bardzo warto. A tak poza tym tym to yin joga jest zestawem pięknych, estetycznych ruchów. To chyba najbardziej taneczna joga w mieście. Bardzo polecam”

Karolina Błachnio | 18.05.2018