Joga daje mi wsparcie w budowaniu siły i miękkim, bezpiecznym otwieraniu się na doświadczenia życiowe, które mogą być bardziej lub mniej przyjemne. Wiem, że niektóre trudne sytuacje dają szansę na wzrost, trzeba tylko się na nie otworzyć i mieć właściwe wsparcie. Dla mnie jest nim właśnie joga.

 

Maja Bromowska

Jogę i medytację praktykuję od 2006 roku, na początku głównie metody B.K.S Iyengara. Od roku jestem nauczycielką Yin Jogi i Jogi Spiralnej. Obecnie swój warsztat pogłębiam pod okiem Bety Lisboa (http://www.betalisboa.com), oraz Anodea Judith (http://sacredcenters.com).
Pierwszy raz na macie stanęłam wtedy, kiedy poczułam ogłuszenie myślami, utratę zadowolenia ze swojego życia, w które wdarła się niemoc, pomimo wkładanego nieustannie wysiłku.
Joga uczy mnie odnajdowania źródeł moich trudności w ciele, które często przejawiają się także ograniczeniami w pozycjach jogicznych. Jest to dla mnie niekończąca się droga do lepszego rozpoznawania emocji i odsłaniania kolejnych warstw siebie. Poprzez pracę z ciałem uczę się otwierać na zmiany.
Praktyka i nauczanie jogi przekłada się również na wykorzystywanie mojego potencjału do prowadzenia i rozwoju serwisu informacyjnego kompasinwestycji.pl  oraz do tworzenia opowieści  muzycznych w ramach zespołu Nowe Bajki.  Jestem mamą Igi i Huga.